Architekt Infrastruktury IT

  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cloud

  • Terraform

  • Chef

  • IIS

  • Apache

  • Tomcat

  • MS SQL

  • PostgreSQL

  • Enterpise Architect

  • UML

  • VMware

O projekcie

Pion IT w LUX MED to ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie wdrażają i utrzymują wiele rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów.

Pracujemy w zgodnie z podejściem Scrumowym. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Tworzenia, rozwijania i zarządzania infrastrukturą nie wyobrażamy sobie bez automatyzacji.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie architektury rozwiązań dla infrastruktury IT On Premise oraz Cloud.

  • Przygotowywanie diagramów implementacji rozwiązań.

  • Planowanie zmian systemowych.

  • Proponowanie i wdrażanie standardów infrastrukturalnych.

  • Planowanie pojemności oraz wydajności systemów.

  • Przeprowadzanie audytów technologicznych.

  • Opracowanie strategii infrastruktury IT.

  • Współpracę z architektami rozwiązań.

  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych.

  • Przeprowadzanie PoC w obszarze Infrastruktury.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze architektury IT.

  • Znajomość technologii Cloud (AWS, Cloud, Google).

  • Znajomość rozwiązań z zakresie infrastruktury IT (serwery, macierze,LAN/WAN/MPLS/VPLS, Data Center, DRC, bezpieczeństwo, wirtualizacja VMware).

  • Doświadczenie w tworzeniu i integracji systemów informatycznych.

  • Znajomość technologii serwerów aplikacyjnych IIS, Apache Tomcat; baz danych w zakresie specyfiki implementacji MS SQL, Oracle, PostgreSQL.

  • Umiejętność modelowania w Enterpise Architect, znajomość UML, ArchiMate.

  • Umiejętność tworzenia dokumentów HLD i LLD.

  • Znajomość metodyki ITIL, (posiadanie certyfikatów będzie atutem).

  • Samodzielność, umiejętność współpracy.

  • Umiejętność szerokiego spojrzenia na Architekturę Środowisk, dostrzeganie zależności.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2).

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT.

  • Znajomość licencjonowania produktów technologicznych.

Podział czasu pracy
50%

Projekty

20%

Tworzenie standardów

30%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dobra lokalizacja biura.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Najlepszego Szefa na świecie :).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, zaaplikuj!

2

Zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje pasują do stanowiska.

3

Jeśli tak - odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy na rozmowę.

4

Spotkasz się z potencjalnym przyszłym Szefem.

5

Otrzymasz informację z finalną decyzją.

Tak się u nas pracuje