Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt IT / Analityk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

    Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

    www.bluesoft.net.pl

    Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

    Osoba pracująca na opisywanym stanowisku będzie pracować w zespole projektowym odpowiedzialnym za projektowanie aplikacji w różnych środowiskach.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Nasze główne obszary działania to:

    • Integracja systemów i BPM
    • Zarządzanie danymi (BI, ETL, MDM, DWH)
    • Portale i aplikacje mobilne
    • Systemy dedykowane

    Ponadto prowadzimy szereg nieszablonowych inicjatyw wychodzących od przepełnionych pomysłami pracowników:

    • Gry na platformy mobilne (Star Horizon, Kickerinho)
    • Własne produkty (AgamaAPI, UMM, ESBeetle, StarBoost)
    • Migracje do chmur obliczeniowych oraz hybrydowe działanie w oparciu o komponenty AWS, Azure oraz Google Platform

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji zgodnie z przyjętą strategią
    • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań
    • Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów

    Wymagania:

    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość technik modelowania UML, BPMN
    • Doświadczenie w tworzeniu architektury dużych systemów IT
    • Praktyczna wiedza i doświadczenie we wdrażaniu technologii ESB oraz ich integracji w popularnych technologiach integracyjnych
    • Dobra znajomość zagadnień SOA
    • Znajomość zagadnień bazodanowych (Oracle, SQL Server)

    Mile widziane:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka programowania Java/JEE
    • Praktyczna i dobra znajomość silników procesowych i regułowych lub obszarów front-end i architektury warstwy usługowej
    • Doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną

    Dlaczego BlueSoft?

    • Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
    • Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
    • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
    • Benefity. Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.