Logo Pracuj.pl

Architekt IT - Chapter Lead

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • architektura IT

Mile widziane

  • GCP

  • Azure

  • DevOps

  • CI/CD

Twój zakres obowiązków

  • przewodzenie grupie wykwalifikowanych Architektów IT: wspieranie rozwoju członków chapteru architektonicznego, rozwój kultury dzielenia się wiedzą, dostarczanie informacji zwrotnej,
  • rola doradcza w zakresie architektury IT dla menadżerów z różnych obszarów w banku,
  • dbałość o rozwój portfolio aplikacji zgodnie z trendami technologicznymi,
  • wprowadzanie nowych technologii i standardów,
  • projektowanie rozwiązań IT zgodnie z obowiązującymi standardami i regulacjami,
  • wsparcie i nadzór architektoniczny nad wdrożeniami systemów informatycznych w ramach projektów lokalnych i grupowych,
  • współpraca z partnerami biznesowymi, deweloperami, grupą ING i dostawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w projektowaniu architektury IT,
  • znajomość wzorców i pryncypiów architektonicznych oraz bezpieczeństwa IT,
  • dobre umiejętności przywódcze i komunikacyjne,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • dobre umiejętności organizacyjne.

  • praktyczne doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o usługi dostawców Chmury Publicznej (GCP, Azure, AWS),
  • znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą IT, DevOps, CI/CD,
  • znajomość środowiska bankowego, produktów i procesów, a także zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem IT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: EM_0057130

Architekt IT - Chapter Lead, zachodniopomorskie