Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt IT ds. Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lacan Technologies Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej klasy systemów zarządzania firmami (ERP). Nasze innowacyjne metody pozwalają nam wdrażać systemy unikatowe, dostosowywane do potrzeb klientów. Firma realizuje projekty dla dużych partnerów. Dla naszych Klientów zdobywamy dofinansowanie ze środków Unijnych. Obecnie szukamy osób, które chciałyby rozwijać z nami firmę i w przyszłości ją współtworzyć. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji oraz horyzontów naszych współpracowników.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Numer referencyjny: 01287

    Opis stanowiska:

    Architekt ds. logistyki odpowiada za analizę wymagań, projektowanie i rozwój systemu ERP w zakresie:

    • Magazynu
    • Sprzedaży
    • Zakupów
    • Produkcji

    Obowiązki:

           1. Codzienne:

    • Projektowanie modułów systemu ERP, w tym struktur danych API
    • Interakcji pomiędzy modułami algorytmów.
    • Tworzenie specyfikacji dla programistów wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testów jednostkowych.

           2. Częste:

    • Analiza wymagań uzyskanych od menadżerów Projektów i innych działów w firmie.
    • Analiza rozwiązań dostępnych w systemach konkurencyjnych.
    • Interakcja ze specjalistami dziedzinowymi.

           3. Sporadyczne:

    • Projektowanie długofalowych ścieżek rozwoju systemu.
    • Rozwój standardów, narzędzi i procedur firmowych.

    Wymagania:

    • Bardzo wysokie zdolności analityczne (preferowane są osoby o wysokim IQ).
    • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych w firmach
    • Szybkie uczenie się, umiejętność analizy bardzo skomplikowanych systemów
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
    • Mile widziane doświadczenie: w systemach zarządzania firmami lub doświadczenie w języku Python

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole
    • Dużą liczbę skomplikowanych problemów do rozwiązania
    • Brak nudy w pracy
    • Stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia ankiety na stronie prosimy powołać się na numer referencyjny ogłoszenia 01287

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"