Oferta pracy

Architekt IT

PZU CASH SAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Architekt ITNumer ref.: 000010952

Jesteśmy fintechowym startupem Grupy PZU i w ślad za wyjściem projektu z fazy pilotażu oraz ambitnymi planami rozwoju poszukujemy Architekta, który zadba o spójność i bezpieczeństwo aplikacji opartej o architekturę mikroserwisową. Oprócz wygodnego biurka i narządzi do pracy oferujemy wsparcie ze strony twórców aplikacji oraz możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o ustaloną indywidualnie ścieżkę.

Twoje zadania:

  • Nadzór architektoniczny nad realizacją zmian w aplikacji, w zakresie projektowania technicznego, wytwarzania kodu źródłowego, integracji usług i narzędzi
  • Doradztwo w zakresie stosu technologicznego i kierunków rozwoju technologicznego
  • Tworzenie i realizacja rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Ocena i mitygacja ryzyk z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów bezpieczeństwa IT

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Architekta
  • Posiadasz praktyczną wiedzę w obszarach technologii sieciowych, systemów operacyjnych, baz danych oraz systemów bezpieczeństwa
  • Znasz komponenty IAAS/PAAS platformy Microsoft Azure i/lub innych rozwiązań chmurowych
  • Posiadasz popartą doświadczeniem wiedzę w zakresie architektury bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych (mile widziane MS Azure) oraz standardów OWASP
  • Znasz rozwiązania kryptograficzne i zarządzania infrastrukturą klucza publicznego
  • Nie są Tobie obce technologie: C# / .net, Java, JavaScript, Kubernetes, Docker, Jenkins, GIT, Angular, Node.js, SpringBoot, SQL, SOAP/REST, Terraform

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,

Ogłoszenie archiwalne