Oferta pracy

Architekt IT

Atos Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java/JEE

  • UML

  • Enterprise Architect

  • PL/SQL

  • Spring

  • React

  • JSF

  • Git

  • Jira

  • Confluence

  • Docker

  • FUSE

  • Apache Karaf

O projekcie

Projekt rozwojowo-utrzymaniowy autorskiego (szytego na miarę) systemu informatycznego obsługującego kluczowe procesy biznesowe klienta, funkcjonujący w rozbudowanym ekosystemie rozwiązań powiązanych. Praca w projekcie oferuje szereg wyzwań natury biznesowej i integracyjnej oraz realny wpływ na kształt rozwiązania organizującego codzienną pracę setek użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zaangażowany w projektowanie systemów infrastruktury IT na indywidualne potrzeby naszych klientów w szczególności z sektora publicznego, które wspierają ich w procesie transformacji cyfrowej

  • Będziesz projektować i wdrażać rozwiązania z zakresu systemów opartych o technologię Java

  • Będziesz wspierać zespół deweloperski w wypracowaniu optymalnych rozwiązań technologicznych

  • Będziesz pracować bezpośrednio z klientem i dbać o wysoki poziom usług

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki – uzyskany tytuł licencjata lub magistra

  • Minimum 3 lat doświadczenia w roli Architekta IT

  • Dobra znajomość języka programowania Java i wiedza techniczna z zakresu wdrażania systemów opartych o technologię Java

  • Wiedza i doświadczenia z frontend i backend programowania

  • Znajomość Java/JEE, UML, Enterprise Architect, PL/SQL, Spring, front-end-technologii jak React lub JSF, serwerów aplikacji, technik integracyjnych i narzędzi jak GIT, JIRA, Confluence, Docker

  • Znajomość sektora publicznego

  • Chęci nauczania i inspirowania innych

  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności miękkie, umiejętność pracy w grupie

  • Język angielski na poziomie B2

  • Mile widziana znajomość SOAP, REST, Apache Camel, Fuse

Podział czasu pracy
80%

projektowanie i rozwój oprogramowania

20%

zarządzanie zespołem programistów

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • niespodzianki i upominki