Oferta pracy

Architekt IT

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • architektura IT

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Praca w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole będzie się koncentrowała przede wszystkim na rozbudowie i utrzymaniu środowiska konteneryzacji w ING Banku Śląskim, bazującego na technologii RedHat OpenShift. Jednak jeżeli jesteś fanem technologii Open Source lub masz wiedzę z zakresu load balancingu ruchu sieciowego, to na pewno nie będziesz się nudził. Praca w zróżnicowanym zespole będzie świetną okazją do dynamicznego rozwoju i zdobywaniu nowych kompetencji.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań IT zgodnie z obowiązującymi standardami i regulacjami

  • Wsparcie i nadzór architektoniczny nad wdrożeniami systemów informatycznych w ramach projektów lokalnych i grupowych

  • Dbałość o rozwój portfolio aplikacji zgodnie z trendami technologicznymi

  • Wprowadzanie nowych technologii i standardów np. Cloud, Microservices, Service Mesh, AI

  • Współpraca z partnerami biznesowymi, deweloperami, grupą ING i dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi standardami architektonicznymi IT

  • Znajomość frameworków architektonicznych

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o usługi dostawców Chmury Publicznej (GCP, Azure, AWS)

  • Znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą IT, DevOps, CI/CD

  • Doświadczenie w zarządzaniu i nadzorze architektonicznym nad API

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]