Architekt IT

Nexio Management Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • API

Mile widziane

  • UML

  • BPMN

  • Archimate

  • Tibco

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rekomendowanie sposobu implementacji rozwiązania IT w ramach projektu; projektowanie rozwiązań

  • Tworzenie standardów architektonicznych

  • Monitorowanie realizacji projektów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej

  • Utrzymywanie repozytorium architektonicznego (procesy biznesowe, aplikacje, dane, technologia)

  • Pozyskiwanie informacji o systemach, interfejsach, procesach biznesowych, technologiach i narzędziach mających wpływ na projekt

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi i dostawcami zewnętrznymi w zakresie budowania rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Architekta rozwiązań w większych organizacjach

  • Znajomość framework’ów, metodyk architektury korporacyjnej oraz inżynierii procesów biznesowych i/lub platform integracyjnych (IBM, TIBCO itp.)

  • Znajomość zagadnień integracji systemów (komunikacja synchroniczna poprzez API, system kolejkowy, pliki płaskie)

  • Znajomość architektury mikrousługowej, rozwiązań chmurowych i w szczególności rozwiązań bezserwerowych

  • Znajomość języka UML oraz narzędzi typu Enterprise Architect lub Archimate

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne - mile widziane

  • Innowacyjność, kreaotywność i otwartość na nowe rozwiązania i nieszablonowe pomysły

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i wypracowywania kompromisów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość technologii GCP (w szczególności Cloud Storage, Kubernetes, Pub/Sub, Compute Engine, VPC)

  • Certyfikaty związane z wzorcami projektowymi i/lub GCP i/lub Togaf itp.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Uczestnictwo w ciekawych, pełnych wyzwań projektach dla znanych marek polskich i międzynarodowych

  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B, umowa o pracę

  • Pracę zdalną (Architekt integracji) lub w modelu hybrydowym (1x/tydz.-Warszawa)

  • Stabilne warunki zatrudnienia, długoterminowe projekty

  • Pakiet benefitów: Medicover ze stomatologią, karta FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

  • Zajęcia z angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy