Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt IT

Betacom S.A.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AI

  • .NET

  • Continuous Delivery Pipeline

Mile widziane

  • AI/ML

  • DevOPs

  • MLOps

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury rozwiązania opierającej się na komunikujących się ze sobą mikro serwisach

  • Projektowanie interfejsów (API) dla docelowych modeli sztucznej inteligencji (AI)

  • Współpraca z zespołami badawczymi

  • Dostarczenie wzorców projektowych

  • Skonstruowanie schematu zarządzania danymi

  • Analiza pod względem wydajności systemu

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu wydawania oprogramowania, opartego na DevOps i na automatyzacji (Continuous Delivery Pipeline)

  • Znajomość architektury rozwiązań opartych o komunikuję się ze sobą mikroserwisy

  • Znajomość technologii webowych .Net

  • Doświadczenie w pracy w zespołach DevOPs/MLOps

  • Rozumienie zagadnień z dziedziny AI/ML

To oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, benefity w postaci pakietu medycznego

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Betacom S.A.

Betacom S.A. należy do czołówki największych integratorów na polskim rynku. Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, wdrażaniu systemów e-learningowych, budowie bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz tworzeniu oprogramowania na zamówienie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Oferujemy pracę w innowacyjnych projektach biznesowych, m.in. wykorzystujących sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence). Dołączając do nas i staniesz się członkiem zespołów MLOps i będziesz uczestniczył/a

- w wytwarzaniu oprogramowania dotyczącego optymalizacji, wspartej przez modele uczenia maszynowego (Machine Learning)

oraz

- rozwiązań z dziedziny przetwarzania języka naturalnego (Natural Language Processing).