Oferta pracy

Architekt IT

RTV EURO AGDO firmie

  • Muszkieterów 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie architektury rozwoju i integracji systemów IT,

  • opracowywanie planów i roadmap rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych,

  • aktualizowanie repozytorium architektonicznego w zakresie opracowywanych rozwiązań,

  • tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań,

  • wspieranie i doradztwo biznesowe w definiowaniu inicjatyw i projektów,

  • analiza i ocena rozwiązań rynkowych i ich przydatności dla organizacji,

  • tworzenie standardów pracy dla architektów rozwiązania i architektów systemowych,

  • monitorowanie zmian w systemach pod kątem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami,

  • pełnienie roli architekta IT w wybranych projektach / programach,

  • projektowanie, planowanie, wspieranie wykonania rozwiązań informatycznych,

  • wspieranie kierowników projektów w planowaniu, wycenie, realizacji i zarządzaniu zmianą.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w roli Architekta IT lub Architekta Rozwiązań w dużej organizacji,

  • znajomość technologii i rozwiązań rynkowych,

  • umiejętność modelowania i projektowania architektury systemów IT,

  • umiejętność modelowania i zarządzania danymi podstawowymi,

  • znajomość języków modelowania i projektowania architektury biznesowej (BPMN),

  • umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne,

  • proaktywne podejście oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość framework’ów do zarządzania architekturą (np. TOGAF),

  • znajomość Archimate,

  • znajomość narzędzi modelowania architektury (Visual Paradigm),

  • doświadczenie zawodowe w firmach handlowych, w tym znajomość procesów biznesowych,

  • znajomość trendów rynkowych i technologicznych w zakresie rozwoju systemów wspierających obszary zarządzania.

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach informatycznych i biznesowych,

  • realny wpływ na zakres realizowanych projektów,

  • kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę i realizację celów,

  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • elastyczne godziny pracy,

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy