Oferta pracy

Wymagane

  • SAP

  • Java

  • Oracle

  • CMS

  • Vue.js

  • API Gateway

  • EDA

  • SOA

  • EAI

  • ESB

  • SaaS

  • Paas

  • Iaas

  • CRM

Mile widziane

  • NET

  • SAS

  • SQL

  • VMware

  • Docker

  • Kubernetes

  • SonarQube

  • GitLab

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb klienta pod kątem architektury, technologii oraz wymagań niefunkcjonalnych z obszaru aplikacji i infrastruktury

  • definiowanie wymagań w powyższym zakresie dla wdrażanych rozwiązań

  • projektowanie architektury logicznej, fizycznej i interfejsów pomiędzy rozwiązaniami

  • analiza zależności projektowych i koordynacja architektoniczna projektów

  • tworzenie i wdrażanie standardów technologicznych, integracyjnych i architektonicznych

  • utrzymywanie i propagowanie wiedzy w całej organizacji

  • utrzymanie i rozwój repozytorium architektonicznego

Nasze wymagania

  • 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym, informatycznym bądź pokrewnym

  • znajomości: (1) zagadnień związanych z architekturą korporacyjną, architekturą rozwiązań, architekturą danych i integracją; (2) zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem: (a) rozwiązań w środowiskach aplikacji klasy Enterprise (SAP, Java EE, Oracle), portali Internetowych (SPA, CMS, js, vue, API Gateway), integracji systemów (EDA, SOA, EAI, ESB, mikrousługi), rozwiązań klasy SaaS, PaaS, IaaS; (3) kilku z następujących klas systemów – CRM, Case and Contact Management, Portal WWW, Billing, Business Intelligence, Workforce Management; (4) procesów wytwórczych oprogramowania; (5) języka modelowania UML i narzędzia Sparx Enterprise Architect

  • posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną

  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego zdobywania wiedzy

  • samodzielności w ustalaniu priorytetów zadań oraz efektywnym zarządzaniu własnym czasem pracy

  • zdolności komunikacyjnych, umożliwiających pracę w Zespole

  • wiedza dot. funkcjonowania procesów w organizacjach IT zgodnie z ITIL i standardu ebIX

  • umiejętności w zakresie technologii Microsoft Dynamics, SAP CRM, Java, .NET, SQL, SAP PO, SAP IS-U, SAS, Oracle Database, PostgreSQL, VMware, Docker, Kubernetes, SonarQube, Gitlab

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej

  • kafeterię benefitów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • kartę multisport, opieka medyczna, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy