Architekt IT

PKO Leasing S.A.

  • Chłodna 52, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • opracowujesz koncepcję rozwiązań, nadzorujesz dostarczane zmiany integracyjne

  • analizujesz aspekt integracji systemów informatycznych dedykowanych dla sektora finansowego

  • monitorujesz zmiany w systemach pod względem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami

  • współpracujesz z dostawcami oprogramowania

  • uczestniczysz w procesie wprowadzania zmian w systemach informatycznych Spółki w zakresie nadzorowania wymagań technicznych i integracyjnych

  • tworzysz i wdrażasz standardy technologiczne, integracyjne i architektoniczne

  • współpracujesz z biznesem i zespołami wytwórczymi

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym, informatycznym lub pokrewnym

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znasz zagadnienia związane z architekturą rozwiązań, architekturą danych i integracją

  • znasz wzorce związane z budowaniem architektury zorientowanej na usługi (SOA)

  • znasz narzędzia do modelowania (Enterprise Architect), notacji UML oraz BPMN

  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, integracyjnej oraz architektonicznej

  • potrafisz projektować interfejsy REST (OpenAPI 3.0) oraz SOAP (WSDL)

  • posiadasz praktyczną znajomość SQL oraz co najmniej jednego z języków: Python, Java lub C#

  • dobrze znasz język angielski

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (szczególnie SCRUM)

  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych

  • doświadczenie w tworzeniu modeli danych w UML

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • dogodną lokalizacje miejsca pracy (blisko linii M2)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!