Logo Pracuj.pl

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Krzemieniecka 118

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • NoSQL

  • AWS

  • GCP

  • Azure

  • Java

  • Sprring

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

W teamie IT PGF pracuje blisko 80 specjalistów z branży.

Działamy w dwóch lokalizacjach: Łodzi oraz Wrocławiu.

Pracujemy scramowo i mamy wyodrębnione wszystkie role: Analityków, Product Ownerów, Developerów, Testerów.

Realizujemy projekty zabezpieczające dostawy leków na terenie całego kraju (wspierające sprzedaż, logistykę, omunikację B2B).

Więcej konkretów na temat aktualnych projektów dostarczymy podczas rozmowy.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac w obszarze architektury aplikacji
  • Identyfikowanie potrzeb oraz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dotyczących aplikacji
  • Projektowanie i dokumentowanie architektury systemów
  • Nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych i bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach
  • Przygotowywanie i rekomendacja zmian w aplikacjach w ramach prac wdrożeniowych
  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami organizacji oraz udział w rozwoju standardów
  • Promowanie innowacyjności, automatyzacji i najlepszych praktyk dostarczania oprogramowania
  • Mentoring i wsparcie zespołów delivery

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT
  • Umiejętność podejmowania decyzji i brania z nie odpowiedzialności, dokumentowanie decyzji
  • Umiejętność tworzenia klarownej i zwięzłej dokumentacji technicznej, przedstawiania koncepcji itp.
  • Umiejętność współpracy z wieloma zespołami jednocześnie
  • Umiejętność znalezienia wspólnego języka ze wszystkimi stakeholderami zaangażowanymi w Proces dostarczania oprogramowania
  • Umiejętność słuchania, umiejętność wykorzystywania pomysłów innych
  • Zarządzanie czasem pracy i multi-tasking

  • Znajomość platform do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość baz NoSQL, komunikacji asynchronicznej przez message brokera, silników do Wyszukiwania pełno-tekstowego
  • Znajomość chmur publicznych (AWS, GCP, Azure etc)
  • Doświadczenie w dekompozycji systemów „legacy”
  • Praktyczna znajomość Javy i Springa
  • treningi umiejętności miękkich

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników
  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych
  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę
  • dostęp do e-booków i audiobooków
  • kursy językowe na platformie eTutor
  • szkolenia na platformie Udemy Business

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametramiJest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Architekt It, Krzemieniecka 118, Fabryczna, Wrocław