Oferta pracy

Billennium S.A.

Architekt IT

Billennium S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Salesforce

O projekcie

Do projektu realizowanego dla Klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko Architekta IT. Projekt dotyczy systemów pacjenckich (przychodnie, badania, telemedycyna, e-commerce).

Twój zakres obowiązków

  • Udział w definiowaniu wizji docelowej architektury korporacyjnej;

  • Opracowywanie i rozwój architektury aplikacji integracji systemów IT;

  • Utrzymywanie bazy standardów w obszarze architektury oraz repozytorium dobrych praktyk, szablonów, specyfikacji itp., które mogą być wykorzystane do budowy architektury;

  • Proaktywna i partnerska współpraca z jednostkami organizacyjnymi w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku Architekta IT, bądź Analityka Systemowego;

  • Wiesz, jaka jest specyfika funkcjonowania systemów IT w dużych organizacjach;

  • Potrafisz definiować architekturę IT;

  • Masz wysoki poziom umiejętności strategicznego myślenia;

  • Znasz metody i notacje opisu procesów biznesowych;

  • Znasz rozwiązania informatyczne wykorzystywane w obszarze usług medycznych, posiadasz doświadczenie związane z consultingiem (będzie to duży plus), to…

  • Zgłoś się do nas, chcemy z Tobą porozmawiać! 😊

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca w dojrzałym środowisku, ukierunkowanym na dobre praktyki w pracy projektowej

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B)

  • Szkolenia wstępne

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy