Architekt Java IT

  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • NoSQL

  • AWS

  • GCP

  • Azure

  • Java

  • Spring

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

W teamie IT PGF pracuje blisko 80 specjalistów z branży.

Działamy w dwóch lokalizacjach: Łodzi oraz Wrocławiu.

Pracujemy scramowo i mamy wyodrębnione wszystkie role: Analityków, Product Ownerów, Developerów, Testerów.

Realizujemy projekty zabezpieczające dostawy leków na terenie całego kraju (wspierające sprzedaż, logistykę, komunikację B2B).

Więcej konkretów na temat aktualnych projektów dostarczymy podczas rozmowy.

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku zmierzy się z:

  • Koordynowaniem  prac w obszarze architektury aplikacji

  • Identyfikowaniem  potrzeb oraz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dotyczących aplikacji,

  • Projektowaniem i dokumentowaniem architektury systemów

  • Nadzorowaniem prac implementacyjnych i odbiorem kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej

  • Zapewnieniem realizacji wymagań eksploatacyjnych i bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach

  • Przygotowywaniem i rekomendacją zmian w aplikacjach w ramach prac wdrożeniowych

  • Utrzymaniem zgodności rozwiązań ze standardami organizacji oraz udział w rozwoju standardów

  • Promowaniem innowacyjności, automatyzacji i najlepszych praktyk dostarczania oprogramowania

  • Mentoringiem i wsparciem zespołów delivery

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze mikroserwisowej

  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych;

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT

  • umiejętność podejmowania decyzji i brania z nie odpowiedzialności, dokumentowanie decyzji

  • umiejętność tworzenia klarownej i zwięzłej dokumentacji technicznej, przedstawiania koncepcji itp.

  • umiejętność współpracy z wieloma zespołami jednocześnie

  • umiejętność znalezienia wspólnego języka ze wszystkimi stakeholderami zaangażowanymi w proces dostarczania oprogramowania

  • umiejętność słuchania, umiejętność wykorzystywania pomysłów innych

  • zarządzanie czasem pracy i multi-tasking

  • znajomość platform do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)

  • znajomość systemu operacyjnego Linux

  • znajomość baz NoSQL, komunikacji asynchronicznej przez message brokera, silników do wyszukiwania pełno-tekstowego

  • znajomość chmur publicznych (AWS, GCP, Azure etc)

  • doświadczenie w dekompozycji systemów „legacy”

  • praktyczna znajomość Javy i Springa

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników

  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę

  • dostęp do audiobooków Legimi

  • kursy językowe na platformie eTutor

  • szkolenia na platformie Udemy Business

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCHHURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje