Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt (k/m) ze znajomością j. niemieckiego

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.

  • Weimar, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i projektowanie nieruchomości komercyjnych

  • Sporządzanie koncepcji wynajmu dla potencjalnych najemców

  • Wizualizacja i rzuty 3D naszych nieruchomości

  • Współpraca przy uzyskiwaniu pozwoleń

  • Rozmowy i negocjacje z urzędami i zewnętrznymi biurami architektonicznymi

  • Wsparcie kolegów z działu budowlanego i wynajmu w Polsce

  • Wsparcie dla różnych działów (Facility Management, dział budowlany przy przebudowach, itp.)

  • Organizacja i prowadzenie spotkań projektowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa (studia I lub II stopnia, podyplomowe) lub porównywalne wykształcenie

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

  • znajomość ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, mile widziane inne programy

  • Proaktywna współpraca przy tworzeniu naszych nieruchomości

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole i w sektorze usług

  • Dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

  • Karta MultiSport

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Świadczenie urlopowe

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowaliśmy Cię?

Prześlij Twoją aplikację przez Online-Portal pod adresem www.saller-bau.com lub wyślij do nas Twoje CV i list motywacyjny w języku niemieckim z podaniem terminu, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia poprzez przycisk APLIKUJ.