Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt/ka krajobrazu - Projektant/ka zieleni

Egis Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prace biurowe i edytorskie (zapisywanie PDFów i plików edytowalnych, drukowanie, bindowanie, kserowanie i składanie dokumentacji do wydania),

  • Proste rysunki i zestawienia tabelaryczne i opisowe do przygotowywanej dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Architekt/ka krajobrazu, albo student/ka ostatniego roku architektury krajobrazu

  • Umiejętność rozpoznawania drzew i krzewów, wiedza z zakresu dendrologii,

  • Umiejętność i wiedza z zakresu projektowania małej architektury,

  • Umiejętność analizy i syntezy informacji z dokumentów planistycznych (MPZP, SUIKZP)

  • Konieczne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy w terenie (czasem w trudnych warunkach terenowych)

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy projektowaniu i nadzorach:

  • projektowanie zieleni przy drogach (jak projektować roślinność przy drogach i liniach kolejowych, jak wykonywać inwentaryzacje przy użyciu np. QGIS, AutoCAD, itp.),

  • projektowanie w QGIS, praca w QField w terenie,

  • opracowywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej (np. STWiORB, PW),

  • nadzory na budowie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy tworzeniu dokumentacji środowiskowej dla inwestycji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od 20 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki – w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Architekt/ka krajobrazu /

Projektant/ka zieleni

Przewiń do profilu firmy