Logo Pracuj.pl

Architekt/ka krajobrazu - Projektant/ka zieleni

Egis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Egis Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie inwentaryzacji dendrologicznych w terenie,
  • Tworzenie projektów gospodarki zielenią (wycinki), projektów zieleni (nasadzenia), projektów małej architektury,
  • Prace biurowe i edytorskie (tworzenie i archiwizacja projektów zieleni i małej architektury w formie rysunkowej, zestawień tabelarycznych i opisowej, drukowanie, bindowanie, kserowanie i składanie dokumentacji do wydania),
  • Rysunki oraz zestawienia tabelaryczne i opisowe do przygotowywanej dokumentacji projektowej (projekty wstępne, koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze) z zakresu zieleni i małej architektury,
  • Weryfikacje dokumentacji projektowej i wykonawczej w zakresie zieleni i małej architektury,
  • Nadzory na etapie budowy w zakresie zieleni.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe Architekt/ka krajobrazu,
  • Umiejętność rozpoznawania drzew i krzewów, wiedza z zakresu dendrologii,
  • Umiejętność i wiedza z zakresu projektowania zieleni i małej architektury,
  • Znajomość programów: AutoCad i/lub MicroStation,
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji z dokumentów planistycznych (MPZP, SUIKZP),
  • Gotowość do sporadycznej pracy w terenie,
  • Konieczne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi oprogramowania typu GIS (np. Qgis, QFild),
  • Doświadczenie przy opracowywaniu przedmiarów i kosztorysów, dokumentacji przetargowej, STWIORB, WWIORB z zakresu zieleni i małej architektury.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat przy projektowaniu i nadzorach: Inwentaryzacje i projektowanie zieleni przy drogach i liniach kolejowych, projektowanie w AutoCad, MicroStation, QGIS, praca w QField w terenie, opracowywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej, nadzory na budowie.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy tworzeniu dokumentacji środowiskowej (analizy środowiskowe, KIP, raporty OOŚ),
  • Stacjonarną pracę na cały etat,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Bezpłatne szkolenia językowe,
  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od blisko 30 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, budownictwa kubaturowego oraz gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki.

Architekt/ka krajobrazu - Projektant/ka zieleni, Domaniewska 39A, Mokotów, Warszawa