Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt/ka mebli

Concession Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczo-produkcyjnej na podstawie otrzymanej koncepcji i projektów architektury wnętrz

  • Projektowanie i rozrysowywanie specjalistycznych mebli na produkcję

  • Uzgadnianie detali z klientami

  • Proponowanie rozwiązań produkcyjnych i materiałowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (najlepiej osoby po Architekturze Wnętrz lub Architekturze i Urbanistyce, ewentualnie Gospodarka Przestrzenna)

  • Znajomość programu AutoCad 2D

  • Znajomość budowy mebla i materiałów do produkcji w stopniu wyższym niż podstawowy mile widziana

  • Umiejętność doboru odpowiedniego materiału do danej zabudowy (analizowanie kwestii użytkowych, produkcyjnych, montażowych, estetycznych oraz przeznaczenia mebla)

  • Kreatywność

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę przy odpowiedzialnych projektach

  • Ciągły rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę z młodym zespołem

  • Niezbędne narzędzia pracy

Concession Europe Sp. z o.o.

Concession to specjalistyczna firma stolarska, produkująca zabudowy meblowe, okładziny ścienne oraz wszelkie wykończenia stolarskie projektowane do przestrzeni komercyjnych w Polsce, Europie i na świecie.

Przewiń do profilu firmy