Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Architekt
    Miejsce pracy: Kielce

    OPIS STANOWISKA:

    • tworzenie oraz koordynacja projektów koncepcyjnych architektonicznych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków biurowych, budynków użyteczności publicznej
    • wykonywanie wizualizacji
    • wykonywanie analizy urbanistycznej składanie dokumentów do uzyskania warunków zabudowy
    • współudział w analizie projektów , szukaniu nowych rozwiązań i trendów

    WYMAGANIA

    • znajomość programów służących do projektowania 2D i 3D takich jak AutoCad, Sketch up + Vray lub 3d studio Max +V-ray
    • znajomość programu Photoshop
    • umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
    • bardzo dobra znajomość linijki słońca
    • umiejętność wykonywania analiz urbanistycznych
    • przygotowanie wniosku do warunków zabudowy
    • wykształcenie kierunkowe architektoniczne
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność, swoboda w samodzielnym podejmowaniu decyzji
    • prawo jazdy kategorii B- czynne
    • wyjazdy służbowe

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • potrzebne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • szkolenia, wyjazdy na targi branżowe w całej Europie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.