Oferta pracy

Architekt / Kierownik pracowni

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie obiektów kubaturowych (hale przemysłowe, produkcyjne, magazynowe, zagospodarowania terenów, koncepcje urbanistyczne) w zakresie architektury na etapie projektu budowlanego i wykonawczego;

  • kierowanie projektami wielobranżowymi, ustalanie zakresu pracy projektantów branżowych i koordynacja ich pracy;

  • budowanie zespołu działu architektonicznego oraz docelowo zarządzanie działem;

  • współpraca ze wszystkimi działami zaangażowanymi w przygotowanie projektu.

Nasze wymagania

  • studia wyższe kierunkowe – architektura;

  • uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej;

  • min. 3-letnie doświadczenie w biurze projektowym;

  • doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu wielobranżowych projektów obiektów produkcyjnych;

  • doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji formalno- prawnych;

  • umiejętność zarządzania zespołem;

  • komunikatywność, elastyczność i kreatywność.

To oferujemy

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży;

  • niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon;

  • benefity - dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od ponad 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej – najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są naziemne farmy PV. Nasza załoga skupiona jest w dwóch biurach - w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale część pracowników działa również w terenie. Obecnie intensywnie prowadzimy działania rekrutacyjne na obszarze całego kraju.

Przewiń do profilu firmy