Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt – Kierownik Projektu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

    W związku z nową inwestycją poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Kraków

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie nadzorowania i realizacji projektów budowalnych.

    Główne zadania:

    • Prowadzenie, koordynacja i nadzorowanie procedur administracyjnych związanych z procesem przygotowania inwestycji
    • Nadzorowanie i koordynacja zewnętrznych biur projektowych
    • Nadzorowanie terminowego i prawidłowego wykonania projektów
    • Negocjacje cen, warunków oraz terminów, przygotowywanie umów
    • Analiza chłonności terenu, analiza ryzyk związanych z inwestycją, przygotowywanie analiz  i koncepcji w zakresie pozyskiwania i przygotowania inwestycji
    • Sprawdzanie jakości projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
    • Bardzo dobra znajomość przepisów (prawo budowlane, ustawy, rozporządzenia, procedury urzędowe)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w procesie przygotowania inwestycji
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (raportowanie do Prezesa Zarządu)
    • Czynne prawo jazdy kat.B
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko pracy przy zróżnicowanych projektach
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
    • Możliwość szkoleń kierunkowych
    • Konkurencyjne zatrudnienie
    • Wsparcie zespołu w realizacji zadań

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać klikając przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U.  Nr 133 poz. 883)”.