Oferta pracy

Architekt - Konsultant

Nowy Styl Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie architektury wnętrz biurowych w Zespole Workplace Planning w Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy

  • odpowiedzialność za kompleksowe projektowanie przestrzeni biurowych oraz czuwanie nad realizacją projektów (w tym sporządzanie planów 2D, izometrii, wizualizacji poglądowych i fotorealistycznych)

  • realizacja projektów międzynarodowych, dla klientów z takich krajów jak Niemcy, Francja, Holandia, Austria, Szwajcaria i wiele innych

  • tworzenie prezentacji projektowych oraz projektów we współpracy z akustykiem i badaczami środowiska pracy

  • wyszukiwanie rozwiązań techniczno-dekoracyjnych do projektów

  • praca z inwestorem lub architektem w zakresie doradztwa i doboru materiałów

  • bliska współpraca z Działami Sprzedaży, Customer Service

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku architekta wnętrz i portfolio, którym możesz się pochwalić (prosimy o przesłanie razem z CV)

  • znasz współczesne trendy w projektowaniu biur

  • bardzo dobrze posługujesz się programami: AutoCAD, SketchUp V-Ray lub 3dsMax, Archicad

  • posiadasz doskonałą znajomość PowerPoint

  • znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym, lub inny język obcy

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną, która potrafi działać w zespole i wyróżnia się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań

Mile widziane

  • obsługujesz programy takie jak np. Pconplanner, REVIT itd.

To oferujemy

  • ciekawe i ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

  • współpracę w oparciu o umowę B2B

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie

za pomocą przycisku Aplikuj