Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt- Koordynator ds. Projektów

Fuste Polska Sp. z o.o O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Fuste Polska sp. z o.o. działająca w branży budowlanej, utrzymania obiektów i wyposażenia sklepów w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji projektowej
  • współpraca z biurami projektowymi
  • współpraca z działem technicznym Inwestora
  • sprawdzanie projektów pod kątem zgodności z przepisami budowlanymi, zgodności ze standardem Inwestora oraz zatwierdzonym budżetem
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę oraz innych decyzji administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami
  • współpraca z kierownikami projektu

Wymagania:

  • wykształcenie architektoniczne inżynierskie lub magisterskie
  • znajomość procedur urzędowych i doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych
  • dobra znajomość zagadnień technicznych oraz przepisów techniczno-budowlanych i p.poż
  • doświadczenie w międzybranżowej koordynacji projektów obiektów logistycznych
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat
  • pakiet sportowy Multisport Plus
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NNW w pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego  na życie
  • możliwości rozwoju
  • przyjazne środowisko pracy
  • ciekawą pracę przy rozwojowym projekcie w międzynarodowym środowisku

Aplikacja powinna zawierać  informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Ogłoszenie archiwalne