Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt / Koordynator projektu

TBiARCHITEKCI Sp. z o.o

  • Podgarbary 10, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Podgarbary 10

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań projektowych całego zespołu

  • udział w procesie tworzenia dokumentacji projektowych

  • nadzór nad procesem uzyskania decyzji, uzgodnień i pozwoleń administracyjnych

  • bieżące raportowanie o wynikach prowadzonych projektów, w szczególności co do planów i terminów realizacji

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji

  • kontrola jakości dokumentacji przygotowanej w środowisku BIM

  • nadzór nad projekt i zespołem pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Archicad

  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego

  • samodzielność i dokładność

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • nowoczesne i kameralne biuro z doskonałą kawą

  • praca w technologii BIM

  • pracę na etat bądź inną formę zatrudnienia

  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu

  • szkolenia specjalistyczne