Oferta pracy

Architekt / Koordynator Projektu

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań projektowych na etapie opracowania koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych w oparciu o określony budżet finansowy i harmonogram projektowy lub realizacyjny,

  • weryfikacja i opiniowanie poprawności i kompletności dokumentacji projektowej,

  • nadzór nad procesem uzyskania decyzji, uzgodnień i pozwoleń administracyjnych,

  • ścisła współpraca z podwykonawcami min. z zewnętrznymi biurami projektowymi, monitorowanie postępu prac i nadzór nad dokumentacją projektową,

  • administrowanie dokumentacją projektową,

  • udział w procesie tworzenia koncepcji projektowych, w tym również na etapie ofertowania,

  • bieżące raportowanie o wynikach prowadzonych projektów, w szczególności co do: planów i terminów realizacji,

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami biorącymi udział w pracach projektowych i realizacyjnych,

  • udział w procesie kontraktacji prac projektowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej - mile widziane,

  • umiejętność pracy w środowisku CAD,

  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w szczególności przy międzybranżowej koordynacji projektów,

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i rozporządzeń ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień PPOŻ,

  • samodzielność w opracowaniu projektów budowlanych,

  • doskonała organizacja pracy własnej tj. sumienność, punktualność i obowiązkowość,

  • znajomość j. angielskiego min. B2,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Atlas Ward Polska to jedna z trzech najdynamiczniej rozwijających się firm o najwyższych przychodach w Polsce. Jako generalny wykonawca oraz lider budownictwa wielkopowierzchniowego i kubaturowego realizuje inwestycje dla czołowych rynkowych graczy. Firma specjalizuje się w budowie parków logistycznych, obiektów magazynowych, produkcyjnych, handlowo-usługowych i biurowych. Wyróżnia ją ponad 20-letnie doświadczenie, mocna pozycja rynkowa oraz ambitna wizja rozwoju. Siedziba Atlas Ward Polska znajduje się we Wrocławiu, firma posiada również oddziały w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Inwestycje realizuje na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy