Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt Korporacyjny IT

Allianz

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • ESB

  • Spring Framework

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie architektury korporacyjnej spółki

  • Tworzenie strategii obszaru IT na podstawie strategii biznesowej firmy

  • Podejmowanie decyzji odnośnie kierunków rozwoju systemów informatycznych

  • Wybieranie technologii i rozwiązań informatycznych

  • Tworzenie, utrzymywanie i monitorowanie standardów informatycznych spółki

  • Opiniowanie zmian systemów informatycznych

  • Weryfikacja rozwiązań proponowanych przez dostawców w ramach projektów

  • Tworzenie dokumentów architektury rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wyższe kierunkowe (informatyczne, elektronika/telekomunikacja)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku architekta korporacyjnego lub architekta rozwiązań informatycznych

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT i integracji systemów

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień (przetwarzanie chmurowe, microservices, wzorce projektowe, JAVA, Spring, Web services, ESB, itp.)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość architektury systemów IT w towarzystwie ubezpieczeń

  • Znajomość zagadnień architektury korporacyjnej (np. TOGAF)

  • Umiejętność projektowania (UML) oraz znajomość narzędzi CASE (SPARX Enterprise Architect)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let’s care for tomorrow.

Przewiń do profilu firmy