Oferta pracy

Architekt Korporacyjny

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Anthos

  • Orcale

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • RabbitMQ

  • Redis

  • Ansible

  • Terraform

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii IT wspierającej biznesową strategię firmy,

  • przygotowanie, przeglądanie, ocena i rekomendowanie propozycji dotyczących rozwoju i zmian rozwiązań informatycznych z uwzględnieniem potrzeb biznesowych ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie rozwiązań chmurowych,

  • projektowanie architektury uzgodnionych rozwiązań informatycznych w celu optymalizacji kosztów, bezpieczeństwa, elastyczności jak również minimalizowania długu technicznego,

  • projektowanie architektury rozwiązań w środowiskach Microsoft Azure i Google Cloud Platform,

  • wspieranie procesu wdrożenia systemów informatycznych poprzez współpracę z Zespołem Rozwoju Oprogramowania, Infrastruktury oraz Zespołem Utrzymania i DevOps w zakresie wypracowania standardów technologicznych i procesów w IT, opiniowanie projektów HLD,

  • zarządzanie ryzykiem związanym z użytkowaniem zasobów IT poprzez wdrażanie i cykliczne przeglądy odpowiednich standardów i procedur oraz dąży do standaryzacji środowiska IT,

  • opiniowanie umów wpływających na zmiany w ekosystemie rozwiązań technicznych LINK4 pod kątem zgodności z wytycznymi architektury korporacyjnej i standardami rynkowymi,

  • szacowanie i monitorowanie wydatków związanych z inwestycjami w architekturę on-premise i w chmurze,

  • ścisła współpraca z właścicielami biznesowymi/ liderami biznesowymi i kadrą kierowniczą

  • wsparcie prowadzenia projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w roli architekta aplikacyjnego lub korporacyjnego,

  • znajomość wzorców projektowych oraz zagadnień z obszaru infrastruktury IT,

  • znajomość zagadnień z obszaru integracji systemów korporacyjnych,

  • wiedza z obszaru nowoczesnych trendów i wyzwań IT.

  • praktyczne doświadczenie w budowaniu lub pracy z rozwiązaniami chmurowymi Azure lub GCP,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość niektórych naszych narzędzi: Kubernetes, Anthos, Oracle, PostgreSQL, MongoDB, RabbitMQ, Redis, Ansible, Terraform.

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • architekt

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • pracę w trybie hybrydowym (mile widziana obecność w biurze raz w tygodniu, ale to zależy od indywidualnych preferencji kandydata),

  • wdrożenie na stanowisko pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy