Oferta pracy

Architekt Krajobrazu

NMS RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm w Polsce zajmującą się budową, utrzymywaniem i pielęgnacją terenów zielonych, projektowaniem i budową architektury krajobrazu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Architekta Krajobrazu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • opracowywanie wycen i kalkulacji,
  • koordynowanie projektów z zakresu architektury krajobrazu,
  • kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • nadzór nad projektami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane kierunki: architektura krajobrazu, ogrodnictwo lub kierunki pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • odpowiedzialność, kreatywność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy (m.in.: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
  • szkolenia,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy