Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Krajobrazu

  • Zbrosławice (pow. tarnogórski), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2019-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma Ogrody Drama zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz późniejszą pielęgnacją ogrodów .Stworzyliśmy wiele koncepcji małych i dużych ogrodów, rezydencji, terenów zieleni publicznej. Poszukujemy obecnie osób na stanowisko:
    ARCHITEKT KRAJOBRAZU
    Miejsce pracy: Zbrosławice (pow. tarnogórski)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wykonywanie projektów ogrodów wraz z wizualizacjami
    • przygotowywanie kosztorysów do projektów
    • nadzór inwestorski na wykonywanymi projektami

    WYMAGANIA:

    • prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe – architektura krajobrazu
    • biegła znajomość AutoCAD
    • praktyczne doświadczenie w projektowaniu terenów zieleni
    • umiejętność wykonywania wizualizacji w 3D
    • samodzielność, pracowitość, lojalność, kreatywność
    • nie interesuje nas współpraca zdalna

    FIRMA OFERUJE:

    • praca przy bardzo ciekawych realizacjach
    • praca w bardzo zgranym zespole
    • możliwość nadzoru nad wykonywanym własnym projektem
    • praca na nowoczesnych programach
    • umowę o pracę
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom