Oferta pracy

Architekt

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan BarzakO firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak

Kraków

Kraków

Firma budowlana poszukuje
Architekta

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, analiz chłonności terenu,
  • Współpraca z branżystami oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym,
  • Analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych,
  • Kontakt z organami administracji publicznej oraz gestorami mediów,
  • Reprezentowanie inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku architekta w biurze projektowym min. 4 lata,
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń,
  • Biegła znajomość AutoCAD, pakietu Office,
  • Znajomość procedur administracyjnych i prawa budowlanego,
  • Umiejętność samodzielnego koordynowania procesu projektowego od koncepcji architektonicznej do projektu wykonawczego,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów,
  • Narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak z siedzibą w Krakowie, ul. Kapelanka 26, 30 – 347 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy