Oferta pracy

Architekt

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • Opolska 110, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Opolska 110

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych,

  • Koordynowanie i weryfikacja projektów branżowych, architektonicznych (dostarczanych przez zewnętrzne biuro projektowe),

  • Kontrolowanie przebiegu inwestycji pod względem zgodności jej realizacji z projektem,

  • Wsparcie przygotowania produkcji kontraktu w opracowaniu value engineering projektu – rozwiązań projektowych / materiałowych,

  • Identyfikowanie potencjalnych problemów i ryzyk w trakcie realizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowana architektura),

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w budownictwie kubaturowym,

  • Doświadczenie w realizacji kontraktów design&build,

  • Umiejętność analizowania projektów min. w zakresie technologii realizacji oraz kosztów,

  • Uprawnienia projektowe,

  • Doświadczenie w uzyskaniu niezbędnych uzgodnień, procedur i pozwoleń,

  • Doświadczenie w koordynacji międzybranżowej,

  • Znajomość prawa budowlanego, KPA oraz WT,

  • Doświadczenie w koordynacji projektowej,

  • Wysoko rozwinięte zdolności value engineering,

  • Dobra znajomość AutoCAD,

  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność analizowania projektów,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ambitnych projektach z zakresu budownictwa kubaturowego,

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe etc.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy