Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt

Arcoffice Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista

firma budowlana, która rozpoczęła swoją działalność jako Generalny Wykonawca w Polsce w 2010 roku budową Bonarka 4 Business (B4B) w Krakowie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Architekt

Zakres obowiązków:

  • udział w analizach i badaniach nieruchomości w ramach procesów akwizycji gruntów
  • tworzenie i rozwój standardów segmentowych, wytycznych architektonicznych oraz wytycznych wykonawczych
  • opracowywanie wstępnych koncepcji, planów zagospodarowania i layoutów dla realizowanych projektów
  • tworzenie i rozwój projektów modelowych dla segmentu nieruchomości biurowych i mieszkaniowych
  • bieżące wsparcie zespołu w ramach realizowanych projektów
  • opracowywanie wstępnych wizualizacji dla realizowanych obiektów, lokali i przestrzeni zewnętrznych
  • udział w realizowanych pracach przy projektach budowlanych, wykonawczych i wykończeniowych

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w segmencie nieruchomości biurowych i mieszkaniowych
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych oraz norm i standardów branżowych
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Autodesk Revit
  • dobra znajomość języka angielskiego
powyżej 4 lat

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa biurowego i mieszkaniowego
  • możliwość długofalowej współpracy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w ramach powierzonego obszaru
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków
  • przyjazne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne