Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt

jmsSTUDIO S.C. MICHAŁ SMOLARSKI, JOLANTA SMOLARSKAO firmie

  • Kazimierza Morawskiego 5
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 sie 2021
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

jmsSTUDIO S.C. MICHAŁ SMOLARSKI, JOLANTA SMOLARSKA

Kazimierza Morawskiego 5

Kraków

Małe kameralne biuro projektowe, specjalizujemy sie w kliencie indywidualnym:

Architekt

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Pracownia jmsSTUDIO - ARCHITEKCI, poszukuje Architekta. Wymagamy samodzielności w pracy i dobrego zorganizowania. Zapewniamy pracę w miłym kameralnym zespole. Zapraszamy do przesyłani CV i Portfolio poprzez przycisk aplikowania.

Wymagania:

Praca na pełny etat, wymagana bardzo dobra znajomość programów do rysowania 2D (auto-cad) i modelowania 3D ( Sketchup + VRAY lub 3DSmax + VRAY) oraz pozostałych koniecznych do pracy w zawodzie.

Oferujemy:

Pracę w małym kameralnym zespole nad projektami dla klienta indywidualnego i nie tylko.

Architekt

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne