Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt

HOMEKONCEPTO firmie

  • Grzegórzecka 67F, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HOMEKONCEPT

Grzegórzecka 67F

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontrola, aktualizacja i koordynacja międzybranżowa dokumentacji projektowej,

  • współpraca przy opracowywaniu nowych rozwiązań projektowych naszych domów,

  • opracowywanie propozycji projektowych dla Klientów zainteresowanych domami HomeKONCEPT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

  • doświadczenie w branży,

  • bardzo dobra znajomość środowiska AutoCAD (2D),

  • duża dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • interesującą i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • nowe wyzwania każdego dnia,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne