Architekt/ Kreślarz/ Projektant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management. We are present in Brasil, Bulgaria, China, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Spain, India, Latvia, Poland, Portugal, Russia, Rumunia, Serbia, Turkey and Italy.

Dla jednego z naszych Klientów, warszawskiej pracowni projektowo-architektonicznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Workplace: Warszawa
MW/ARCHITEKT/WAW

Opis stanowiska:

  • planowanie przestrzeni powierzchni biurowych, spaceplany, aranżacje wnętrz
  • wykonywanie projektów koncepcyjnych
  • przygotowanie schematów wykonawczych prac
  • analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość długofalowej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
  • aktywny udział w ciekawych projektach dla dużych, międzynarodowych korporacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
I hereby give consent for my personal data contained in my CV to be processed by Wyser Sp. o.o. with its registered office in Katowice, ul. Sobieskiego 11 for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997(consolidated text: Journal of Laws 2014, item 1182 as amended) I also agree to share my personal data to other entities of the group Gi Group and potential employers for the purposes of the recruitment process. I have the right to access my data and correct them.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się