Logo Pracuj.pl

Architekt mebli

Concession Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczo-produkcyjnej na podstawie otrzymanej koncepcji i projektów architektury wnętrz
  • Projektowanie i rozrysowywanie specjalistycznych mebli na produkcję
  • Uzgadnianie detali z klientami
  • Proponowanie rozwiązań produkcyjnych i materiałowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (najlepiej osoby po Architekturze Wnętrz lub Architekturze i Urbanistyce, ewentualnie Gospodarka Przestrzenna)
  • Znajomość programu AutoCad 2D
  • Znajomość budowy mebla i materiałów do produkcji w stopniu wyższym niż podstawowy mile widziana
  • Umiejętność doboru odpowiedniego materiału do danej zabudowy (analizowanie kwestii użytkowych, produkcyjnych, montażowych, estetycznych oraz przeznaczenia mebla)
  • Kreatywność
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Materiały niezbędne do pracy

Concession Europe Sp. z o.o.

Concession Europe Sp. z o.o. to specjalistyczna firma stolarska, produkująca zabudowy meblowe, okładziny ścienne oraz wszelkie wykończenia stolarskie projektowane do przestrzeni komercyjnych w Polsce, Europie i na świecie.

Architekt mebli, Białystok