Logo Pracuj.pl

Architekt Microsoft Dynamics 365/CRM

SII Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

SII Sp. z o.o.

Zygmunta Starego 24B

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML

  • Azure

  • React

  • ASP.NET MVC

  • .NET Core

  • SQL

O projekcie

Zespół Dynamics 365 Competency Center w Sii to blisko 170 doświadczonych specjalistów - konsultantów, architektów, programistów, którzy posiadają doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych, upgrade’ach czy projektach z obszaru rozwoju i utrzymania oraz budowy produktów Dynamics 365 F/SCM. Nasi specjaliści to w większości osoby z bogatym doświadczeniem w branży.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach w roli eksperta technicznego odpowiedzialnego za zaproponowanie najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics CRM/365 oraz integracji z systemami zewnętrznymi
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w Microsoft Dynamics CRM/365
  • Bieżące utrzymanie oraz rekomendowanie możliwości rozbudowy istniejących funkcjonalności systemu MS Dynamics CRM/365
  • Modelowanie procesów w odniesieniu do potrzeb klienta
  • Analiza potrzeb rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM/365
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem
  • Wsparcie w opracowywaniu ofert technicznych i kosztorysowaniu projektów
  • Przewidywanie i zgłaszanie zagrożeń w obszarze technicznej realizacji projektu
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych
  • Współpraca z zespołem konsultantów/programistów w przygotowywaniu rozwiązań dla Klientów
  • Testowanie i dokumentowanie prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnym)
  • Bardzo dobra, poparta przynajmniej 5-letnim doświadczeniem, znajomość systemu Dynamics CRM/365
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w językach C#, JavaScript, TypeScript, HTML
  • Znajomość technologii Azure, React.js, Angular.js, ASP.NET MVC, .NET Core, Bootstrap, CSS, SharePoint, MS SQL Server, MS SQL Reporting, Power BI, PowerApps, Fake Xrm Easy
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • „Can do attitude”
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji

1

Wyślij do nas swoje CV

2

Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną i sprawdź swoje oczekiwania

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich oczekiwań

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Architekt Microsoft Dynamics 365/CRM, Zygmunta Starego 24B, Gliwice