Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt - obiekty przemysłowe

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZADANIA:

    • sporządzanie koncepcji projektowych (budynki biurowe, magazynowe)
    • sporządzanie projektów technicznych, budowlanych, koncepcyjnych, inwentaryzacji budowlanych, wizualizacji;
    • nadzór nad realizacją projektów

    OCZEKIWANIA:

    • absolwent/ka Wydziału Architektura
    • uprawnienia projektowe
    • biegła obsługa programu AutoCAD oraz REVIT
    • praktyczna znajomość programu   Photoshop , SketchUp + Vray;
    • około 2- letnie doświadczenie przy sporządzaniu projektów - mile widziane doświadczenie przy sporządzaniu projektów budynków biurowych i magazynów;
    • zaangażowanie i samodzielność, a także dokładność i terminowość
    • zdolności komunikacyjne i interpersonalne (kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym)

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce
    • pracę w energicznym i profesjonalnym zespole;
    • stałe zatrudnienie

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U.
    z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."