Architekt oprogramowania (systemy bezzałogowe, dowodzenia i rozpoznania)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C#

Mile widziane

  • JavaFX

  • Spring Boot

  • QT

  • Boost

System operacyjny

O projekcie

Praca przy opracowaniu i projektowaniu oprogramowania dla systemów bezzałogowych oraz systemów dowodzenia i rozpoznania.

Twój zakres obowiązków

  • udział w analizie i specyfikacji wymagań,

  • ocena wykonalności i akceptacja wymagań technicznych oraz szacowanie pracochłonności realizacji oprogramowania,

  • projektowanie architektury oprogramowania oraz jej dokumentowanie,

  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii,

  • nadzór merytoryczny w zakresie projektowania, wytwarzania oprogramowania i dokumentacji oraz testów integracyjnych,

  • koordynacja prac implementacyjnych i integracyjnych zespołu wewnętrznego oraz poddostawców,

  • współpraca z analitykami systemowymi oraz Użytkownikiem,

  • wsparcie w testach wewnętrznych oraz akceptacyjnych (UAT).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka, elektronika i telekomunikacja lub pokrewne,

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,

  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu rozwiązań z wykorzystaniem GIS oraz warstwy middleware,

  • wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe),

  • umiejętności analizy wymagań systemowych i definiowania wymagań na oprogramowanie,

  • umiejętność definiowania architektury oprogramowania,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w co najmniej jednym z języków: C++, C#,

  • znajomość technik oraz narzędzi wsparcia procesu wytwarzania oprogramowania oraz zarządzania repozytorium,

  • umiejętność tworzenia i dokumentowania projektu oprogramowania w notacji UML,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,

  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole;

  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla systemów obronnych (w szczególności systemów dowodzenia i rozpoznania),

  • znajomość następujących technologii: JavaFX, Spring, Boost, Qt,

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wieloplatformowego (Linux/Windows),

  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: JIRA, Confluence, Jenkins, GitLab.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,

  • ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,

  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działanie w zespole profesjonalistów,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii w codziennej pracy,

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,

  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy