Architekt oprogramowania

NASKO firmie

  • Kolska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

NASK

Kolska 12

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java SE

  • Java EE

  • Oracle

  • SQL

  • UML

Mile widziane

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb z zakresu architektury oprogramowania;

  • ocena wykonalności i akceptacja wymagań technicznych;

  • projektowanie i dokumentowanie architektury oprogramowania i technologii;

  • szacowanie pracochłonności prac programistycznych;

  • nadzór merytoryczny w zakresie projektowania, wytwarzania oprogramowania i dokumentowania procesu wytwórczego w ramach współpracy z wykonawcą;

  • dbanie o jakość, spójność, bezpieczeństwo, użyteczność oraz skalowalność używanego oprogramowania;

  • opracowywanie i wdrażanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania;

  • monitorowanie rynku i przygotowywanie rekomendacji w obszarze rozwoju oprogramowania lub wymiany używanych technologii informatycznych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • co najmniej 6-cio letnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania w tym co najmniej 3 lata w roli architekta systemów rozproszonych;

  • umiejętność szacowania pojemności i wymiarowania rozwiązań;

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z: projektowaniem i implementacją, optymalizacją systemów bazodanowych (m.in. znajomość architektury baz danych Oracle); projektowaniem systemów uruchamianych w chmurze obliczeniowej; konteneryzacją i wirtualizacją; architekturą mikroserwisów;

  • doświadczenie w programowaniu w technologiach Java SE, Java EE, Oracle (SQL) (inne technologie mile widziane);

  • praktyczna znajomość notacji UML;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • ogólna wiedza na temat rynku domen internetowych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

NASK

Nasz zespół w NASK:

Jesteśmy zespołem zajmującym się wspieraniem procesu rozwoju systemów informatycznych Rejestru domeny .pl. Rejestr zarządza bazą unikalnych nazw w domenie najwyższego poziomu i jest ważnym elementem Internetu gwarantującym jego stabilność i bezpieczeństwo. Rozwój systemów informatycznych Rejestru jest procesem ciągłym, a wszystkie wprowadzane zmiany wymagają zachowania wysokich standardów jakościowych.

Aktualnie poszukujemy do zespołu osoby pełniącej rolę architekta oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy