Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Oświetlenia

  • Cork, Irlandia
  • Specjalista
  • 12000–15000 zł brutto / mies.
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ward Personnel Limited

    Nasz klient to lider na rynku irlandzkim oraz na bliskim wschodzie. Specjalizuje się w projektowaniu oświetlenia w budynkach mieszkaniowych, przemysłowych oraz w komunikacji miejskiej czy parkach. Posiadają biura zarówno w Irlandii jak i na Bliskim Wschodzie.

    Miejsce pracy: Cork
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Praca w biurze znajdującym się w Cork, Irlandia przy projektowaniu oświetlenia oraz okablowania instalacji niskowoltażowych. Oferujemy prace dla osób ambitnych które chciałaby pracować ale także zwiedzać i poznawać Świat (dla chętnych możliwość pracy w naszych biurach na Bliskim Wschodzie oraz podróże służbowe i szkolenia).

    Wymagania:
    • Wyksztalcenie kierunkowe - wyższe lub techniczne
    • 3 lata doświadczenia
    • Dobra znajomość techniczna instalacji elektrycznych związanych z oświetleniem
    • Znajomość systemów kontrolnych oświetlenia będzie atutem, ale nie jest wymagana
    • Znajomość Dialux lub podobnego programu do projektowania oświetlenia
    • Znajomość Autocad
    • Posługiwanie się Word, Excel
    • Doświadczenie pracy na 3D Max lub Sketch będzie atutem, ale nie jest wymagana
    • Umiejętność analizy projektów
    • Projektowanie oświetlenia, instalacji oraz urządzeń kontrolujących
    • Sporządzanie podstawowych wycen projektów
    • Bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego w mowie i piśmie
    Oferujemy:
    • Pełne szkolenie na najnowszych programach
    • Irlandzka umowa o prace ze wszystkimi świadczeniami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szybka możliwość awansu
    • Podróże służbowe, szkolenia oraz dla chętnych praca w innych biurach firmy w Azji
    • Praca w bardzo otwartym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.