Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Architekt

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Miedziana 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Miedziana 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca na każdym etapie projektów

  • Rozmowy z inwestorami

  • Przygotowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych

  • Nadzory na budowie

  • Prowadzenie procedur urzędowych

  • Zarządzanie projektami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Politechnika/Uniwersytet Artystyczny)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość Warunków Technicznych i procedur administracyjnych

  • swobodna praca w programach AutoCad, Sketchup (+V-ray), Photoshop

To oferujemy

  • Fantastyczną atmosferę

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku (lub inną dowolną na życzenie kandydata)

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Rock'ową ucztę muzyczną w trakcie pracy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Grupa Dalpo rozwija się dynamicznie i stawia na dywersyfikację. W tym celu powstała spółka Dalpo Projekt, która połączyła doświadczenie na rynku projektowym pracowni Arh+ prowadzonej od 2004 roku przez Łukasza Raweckiego oraz kapitał i know how grupy Dalpo.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom, to wyślij do nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy