Goldbeck sp. z o.o.

Architekt

Goldbeck sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Towarowa 20, 62-052 Komorniki, Polska

  • Ważna jeszcze 19 dni
    15 Marzec 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Do prężnie rozwijającego się Działu Projektowego, który współtworzy dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Architekt
Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
Goldbeck sp. z o.o. to budownictwo systemowe. Realizujemy je perfekcyjnie. Projektowanie, budowanie i świadczenie usług w zakresie hal, budynków biurowych i parkingów wielopoziomowych to nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują z jednej ręki energooszczędne rozwiązania budownictwa "pod klucz".

Jako członek zespołu GOLDBECK zyskasz najlepsze warunki do samodzielnej pracy oraz szanse na fascynującą i pełną wyzwań karierę. Do tego jako firma rodzinna działamy otwarcie i profesjonalnie, przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby codzienna praca była źródłem radości. Wspieramy naszych pracowników - systemowo.

Twoje różnorodne zadania:

  • przygotowywanie projektów koncepcyjnych oraz wykonawczych obiektów przemysłowych i biurowych
  • prezentacja i uzgadnianie projektów z klientami
  • współpraca z działem sprzedaży i konstruktorami w celu optymalizacji rozwiązań
  • koordynacja procesów związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę i współpracą międzybranżową projektantów
  • integracja systemów Goldbeck
  • udział we wdrażaniu i rozwoju BIM w firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.
Architekt

Twój indywidualny profil:

  • ukończone studia techniczne na kierunku architektura
  • idealny kandydat posiada już pewne doświadczenie w branży budownictwa przemysłowego lub biurowego
  • znajomość  obsługi  oprogramowania  CAD oraz środowiska Revit
  • znajomość i umiejętność stosowania aktualnych norm i warunków technicznych
  • zaangażowanie, umiejętność rozmowy i pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w solidnej firmie o uznanej na rynku budowlanym renomie
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia i poznawanie najnowszych technologii
  • możliwość współuczestniczenia w powstawaniu dużych obiektów realizowanych przez lidera w segmencie przemysłowym i magazynowym rynku budowlanego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety ubezpieczeń zdrowotnych i dodatkowe bonusy socjalne
  • wraz z rozwojem firmy szansa na awans; osoby na stanowiska kierownicze są wyłaniane spośród naszych szeregów
  • atmosferę pracy firmy rodzinnej

Ogłoszenie archiwalne