Logo Pracuj.pl

Architekt – Project Manager

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Cieślewskich 53

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem w fazie przygotowania inwestycji,
  • kierowanie zespołem – wyznaczanie celów, planowanie działań zapewniających realizację zadań Działu Przygotowania Inwestycji
  • wykonywanie analiz przydatności gruntów do celów inwestycyjnych pod względem uwarunkowań planistycznych, architektonicznych i uzbrojenia terenu,
  • przygotowywanie koncepcji zabudowy wybranych terenów,
  • koordynacja i przygotowanie projektu od fazy koncepcyjnej do momentu uzyskania pozwolenia na budowę,
  • wsparcie Działu Realizacji Inwestycji do momentu uzyskania pozwolenia na budowę do etapu oddania obiektu do użytkowania,
  • prowadzenie nadzorów autorskich przy realizacji inwestycji,
  • nadzór nad realizacją projektu w ustalonym harmonogramie,
  • reprezentowanie Inwestora przed instytucjami administracji publicznej oraz innymi podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego (Architektura),
  • min. 2 letniego doświadczenia w zakresie formalno-prawnym przygotowania inwestycji,
  • bardzo dobrej znajomości warunków technicznych, przepisów prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych,
  • umiejętności koordynacji procesu projektowego we współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, komunikatywności,
  • uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń,
  • biegłej znajomości programu AutoCad,
  • podstawowej znajomości programu SketchUp.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • duży zakres samodzielności,
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • współpraca na zasadach B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

NOVISA Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 150.000 m kw PUM. W związku z dalszym rozwojem własnego biura projektowego poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Prowadzącego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Mile widziane będzie załączenie również portfolio potwierdzającego umiejętności w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego.

Architekt – Project Manager, Cieślewskich 53, Warszawa