Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt – Project Manager

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz zarządzanie projektem w fazie przygotowania inwestycji,

  • kierowanie zespołem – wyznaczanie celów, planowanie działań zapewniających realizację zadań,

  • wykonywanie analiz przydatności gruntów do celów inwestycyjnych pod względem uwarunkowań planistycznych, architektonicznych i uzbrojenia terenu,

  • przygotowywanie koncepcji zabudowy wybranych terenów,

  • koordynacja i przygotowanie projektu od fazy koncepcyjnej do momentu uzyskania pozwolenia na budowę,

  • wsparcie Działu Realizacji Inwestycji od momentu uzyskania pozwolenia na budowę do etapu oddania obiektu do użytkowania,

  • wsparcie Działu Sprzedaży i Marketingu w przygotowywaniu materiałów dla klientów,

  • prowadzenie nadzorów autorskich przy realizacji inwestycji,

  • nadzór nad realizacją projektu w ustalonym harmonogramie,

  • reprezentowanie Inwestora przed instytucjami administracji publicznej oraz innymi podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego (Architektura),

  • min. 2 letniego doświadczenia w zakresie formalno-prawnym przygotowania inwestycji,

  • bardzo dobrej znajomości warunków technicznych, przepisów prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych,

  • umiejętności koordynacji procesu projektowego we współpracy z podmiotami zewnętrznymi,

  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, komunikatywności,

  • uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń-warunek konieczny

  • biegłej znajomości programu AutoCad,

  • podstawowej znajomości programu SketchUp.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • duży zakres samodzielności,

  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • szkolenia specjalistyczne,

  • współpraca na zasadach B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

NOVISA Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 150.000 m kw PUM. W związku z dalszym rozwojem własnego biura projektowego poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Prowadzącego

Przewiń do profilu firmy