Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt - Projektant - konstrukcje, instalacje sanitarne i elektryczne

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.
    Architekt - Projektant - konstrukcje, instalacje sanitarne
    i elektryczne
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • analiza i ocena dokumentacji projektowej wykonywanej przez zespoły projektowe;
    • wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie koncepcji, analiz i obliczeń chłonności terenu inwestycyjnego;
    • nadzór, rzetelna i bezstronna kontrola procesu budowlanego w oparciu o dokumentację techniczną, obowiązujące przepisy, normy budowlane, wytyczne branżowe, obowiązujące w procesie wymagania formalne, zgodne z zasadami wiedzy technicznej;
    • nadzór nad wypełnianiem obowiązków nadzoru autorskiego, zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Budowlane i obowiązującymi w procesie wymaganiami formalnymi;
    • bieżące monitorowanie wszystkich czynników mających bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych prac projektowych;
    • bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej w tym analiza kosztowa oraz procesu projektowania i wprowadzania zmian projektowych;
    • nadzór nad powstającą dokumentacją projektową;
    • organizowanie i kierowanie koordynacją międzybranżową dokumentacji projektowej;
    • planowanie prac projektowych w formie harmonogramu;
    • raportowanie postępów prac projektowych;
    • przygotowanie i wdrażanie procedur odbiorowych dokumentacji projektowej wykonywanej przez zespoły projektowe;
    • współpraca z uczestnikami procesu inwestycyjnego;
    • organizacyjne kierownictwo i koordynowanie działań projektantów pozostałych branż;
    • doradztwo inżynierskie w zakresie projektowania, wdrażania rozwiązań technicznych realizowanej inwestycji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • uprawnienia budowlane do projektowania, kierowania robotami budowlanymi, stanowiące podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych bez ograniczeń;
    • przynależności do właściwej miejscowo izby inżynierów budownictwa, wraz z opłaconą na bieżąco składką ubezpieczenia;
    • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat w projektowaniu, kierowaniu lub nadzorze realizacji inwestycji;
    • mobilność, zdolność do pacy na terenie całego kraju;
    • prawo jazdy, zdolność do prowadzenia samochodu osobowego;
    • dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów Windows Office, AutoCad, pracy w systemie korespondencji elektronicznej Outlook.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia;
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Integration.

    Prześlij swoje CV za pomocą Aplikuj, jeśli spełniasz powyższe wymagania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji.

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Nieruchomości S.A.”

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

    Administrator danych

    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest PFR Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.