Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt / Projektant Konstruktor

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

  • plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i przygotowanie dokumentacji technicznej różnych branż dla instalacji odnawialnych źródeł energii oraz innych inwestycji prowadzonych przez firmę w zakresie posiadanych uprawnień;

  • koordynacja i przygotowanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie posiadanych uprawnień wraz z kontaktami z administracją publiczną i inwestorami;

  • analiza i ocena dokumentacji projektowych farm wiatrowych i fotowoltaicznych;

  • uczestniczenie w całości procesu inwestycyjnego od projektowania, poprzez budowę, aż do uruchomienia instalacji OZE.

Nasze wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego;

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomości oprogramowania CAD;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • samodzielności, dyspozycyjności i zaangażowanie.

Mile widziane

  • uprawnienia do projektowania.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę;

  • interesujący i bardzo szeroki zakres zadań;

  • pracę w młodym, zgranym i dynamicznie działającym zespole;

  • rozwój zawodowy w branży OZE;

  • możliwość nauki języków obcych.

Spółka Vortex Energy Polska wspiera nowe rozwiązania w europejskim krajobrazie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Od 2006 roku rozwijamy, realizujemy i zarządzamy elektrowniami wiatrowymi i słonecznymi na terenie całego kraju. Ponadto oferujemy również usługi z zakresu zarządzania technicznego i handlowego, inspekcje techniczne oraz usługi w zakresie obrotu i handlu energią.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli:

- posiadasz doświadczenie projektowaniu, koordynowaniu przygotowania dokumentacji projektowych;

- posiadasz wykształcenie wyższe w branży konstrukcyjnej lub architektonicznej;

dołącz do nas!