Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt - Projektant

AS PRODUKT

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 21 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów, od koncepcji do projektu wykonawczego,

  • Sporządzanie kosztorysów i zestawień materiałów,

  • Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej i wykonawczej w zgodności z normami i przepisami budowlanymi,

  • Przygotowywanie wizualizacji,

  • Koordynowanie projektów branżowych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenia w zakresie architektury (lub końcowe lata studiów),

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, hoteli, stref sportowo –rekreacyjnych,

  • Umiejętność wykonywania wizualizacji na bardzo wysokim poziomie,

  • Bardzo dobra znajomości zagadnień technicznych,

  • Bardzo dobra znajomości programów do projektowania, np. AutoCad, ArchiCad, Sketch Up, 3DS max,

  • Znajomości obsługi silników renderujących, np. Corona,

  • Zaangażowanie i pasja związane z projektowaniem, grafiką, designem,

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych,

  • Mile widziane uprawnienia projektowe architektoniczne ,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę pełną kreacji i możliwości rozwoju,

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (kontrakt B2B/ umowa o pracę),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

AS PRODUKT

Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje Architekta- Pojektanta.

Przewiń do profilu firmy