Oferta pracy

Architekt - Projektant

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta
poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie planów przestrzennych, rysunków koncepcyjnych i modeli 3D
  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych
  • Przygotowywanie prezentacji dla Klientów
  • Współpraca z Klientem oraz projektantami zewnętrznymi
  • Koordynowanie działań projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta/Projektanta odpowiedzialnego za projekty typu Fit-Out (minimum 4 lata)
  • Znajomość procedur administracyjnych i prawa budowlanego
  • Biegła znajomość AutoCAD, mile widziana znajomość Revit
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mobilność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia
  • Praca pełna wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów
  • Narzędzia pracy
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy